Сучасне використання врізного профілю для світлодіодного освітлення

Створення сучасного інтер’єру важко уявити без сучасного та якісного освітлення, яке реалізується також за допомогою стрічок на світлодіодах. Для установки світлодіодних стрічок необхідно використовувати спеціальні профілі. Вибір фіксуючого елемента з металу дуже важливий і повинен відповідати дизайну. Знайти відповідний врізний профіль для світлодіоних стрічок можна в спеціалізованій компанії.

Компанія Lprof спеціалізується на реалізації профілів для світлодіодних стрічок. Асортимент компанії представлений профілями в різних варіантах. використання алюмінієвого каркаса для світлодіодної стрічки забезпечує реалізацію найбільш творчих ідей:

  • установка стрічок проводиться в будь-яких частинах кімнати;
  • підсвічування може розташовуватися по контуру меблів;
  • профіль формує захисний каркас і швидку заміну перегоріли стрічки;
  • стрічки можна розташувати в кілька рядів, тим самим обмеживши один від одного металевим каркасом.

Варіанти прикраси інтер’єру і створення поліпшеного освітлення за допомогою світлодіодних стрічок з профілем

Виразний профіль виготовляється з алюмінію і має легку вагу для конструкції, в результаті навіть зі встановленою стрічкою декоративний світловий елемент відрізняється мінімальною вагою. використання врізного профілю передбачає установку світлових стрічок по стінах, меблів, окремих елементах в приміщенні.

Велику популярність отримала установка світлодіодних стрічок в профілі на каркасі меблів, в тому числі в кухонних гарнітурах, шафах для документів. В арках і вільних дверних отворах світлодіодна стрічка виглядає найбільш ефектно. Щоб створити візуальний ефект більшого потоку освітлення слід вибирати більш відкриті профілі. Для втопленою стрічки, яка буде знаходитися в глибині профілю можна вибрати широкі моделі з фіксацією всередину на 4-5 см.

Профілі випускають середньої довжини в 2 метри, а в комплектації знаходяться також заглушки, які захищають стрічку і роблять кріплення більш стійким. Створити світлий інтер’єр допоможуть встановлені світлодіодні стрічки по поверхні стін в декількох рядах. Алюмінієві профілі встановлюються в підлогу мають гладку поверхню і не випирають з поверхні підстави. Покриття кришки профілю грає важливу роль в передачі яскравості кольору. Найчастіше вибирають світлий відтінок для типу квіти в вогниках стрічки. Класичні теплий або холодний відтінок світлодіодів зробить приміщення більш просторим і освітленим, ідеально впишеться в строгий дизайн офісу, кабінету.