Протиковзкі накладки на сходинки

Антиковзні накладки на ступені призначені для захисту від ковзання в зимовий час. Це обов’язковий атрибут для вхідних сходів. Такі накладки виробляють з полегшених, нержавіючих сплавів на кшталт алюмінієвого куточка з анодованим покриттям. Алюмінієвий сплав не схильний до дії іржі та механічних пошкоджень навіть при перепадах температур від -40 до +50 С. В залежності від способу установки, накладки можуть кріпитися на зовнішній кут ступені з гладкого мармуру або на шуруп посередині.

Антиковзкі накладки на сходи з ЛЕД профілем

Накладки від компанії “ТІС” додатково оснащуються світлодіодним профілем. Завдяки такому покриттю, вони не тільки знижують рівень травматизму на особливо небезпечних ділянках, а й висвітлюють шлях в темний час доби.

Компанія “ТІС” є провідним виробником світлодіодних профілів в Україні. В послуги компанії входить виготовлення виробів з пластмаси та алюмінієвого куточка, виготовлення різних світлодіодних профілів з пластмаси методом екструзії. Антиковзні накладки з підсвічуванням виглядають дуже красиво, а значить можуть застосовуватися в оформленні інтер’єрів, фасадів, в маркетинговій роботі.

Особливо необхідно виділити ряд дуже важливих переваг сходового профілю :

 • Проста установка та експлуатація.
 • Захищають від пошкоджень сходи.
 • Не схильні до дії атмосферних опадів.
 • Витримую перепади температур від -40 до +50 С.
 • Чудовий естетичний вигляд.
 • Можуть світитися в темряві.
 • У порівнянні з ковроліном і гумовою плиткою, металеві накладки на ступені вважаються більш надійними. Навіть після тривалого застосування, алюміній не втрачає своїх основних характеристик, накладки не стираються, на поверхні не залишається подряпин.

  Основні характеристики

  В процесі експлуатації сходових майданчиків необхідно враховувати, що це один з найбільш травмонебезпечних елементів всієї конструкції. Для вирішення цих завдань були розроблені спеціальні накладки на ступені, які сьогодні можна вигідно придбати на нашому сайті. У виробництві застосовується алюмінієвий профіль стандартного розміру 42х7 мм довжиною до 2 м. Зовні наноситься додаткове антикорозійне покриття. Тонка оболонка з оксиду металу захищає практично від усіх шкідливих впливів. Допускається експлуатація навіть в районах з суворими кліматичними умовами. Алюміній відноситься до сталей аустенітного класу, здатним працювати в широкому діапазоні температур до 100 С. Накладки на щаблі від компанії “ТІС” додатково оснащуються світлодіодним профілем у вигляді тонкої смуги, що світиться. Ця якість дозволяє бачити ступені навіть в темряві.