Приміщення кухні ділиться на дві зони: робочу та обідню. Кожна зона має своє призначення та розташування. Робоча зона з себе представляє те місце, де встановлений кухонний гарнітур, а обідня там, де стоїть обідній стіл. Вимоги до висвітлення цих зон теж різні: робоча зона вимагає яскравого світла, а для обідньої зони потрібно тепле освітлення.

Правила, яких потрібно дотримуватися при виборі джерел освітлення робочої зони на кухні

Не всі кухонні гарнітури оснащені джерелом світла, тому доводиться встановлювати додаткові. До них висуваються такі вимоги:

  • Підсвічування не повинне бути занадто яскравим і сліпити очі,
  • Розташувати таким чином, щоб не утворювалися тіні предметів,
  • Джерела світла повинні поєднуватися з іншими предметами інтер’єру,
  • Підсвічування лише від кухонної витяжки недостатньо для комфортного приготування їжі на кухні,
  • Люстра, яка висвітлює кухню, не достатнім чином висвітлює робочу поверхню,
  • З метою економії бажано вибирати світлодіодне освітлення.

Застосування світлодіодних стрічок в підсвічуванні кухні

Сучасні технології не стоять на місці, от і на заміну лампам накалювання прийшли світлодіодні стрічки. Світло від такої стрічки найбільш приємне для людського ока, воно яскраве і в той же час комфортне. Ще однією з переваг використання світлодіодного освітлення є економія електроенергії. LED-лампи не викликають труднощів у монтажі. Для монтажу LED-стрічок на робочій зоні краще використовувати алюмінієві світлодіодні профілі з розсіювачами світла. Світлодіодні профілі з розсіювачем світла мають багато переваг:

  • Створюють м’яке розсіяне світло,
  • Захищають стрічку від вологи та пилу,
  • За рахунок алюмінію тепло виводиться і стрічки не перегріваються.

При виборі світлодіодної стрічки слід звертати увагу й на інші характеристики: напруга живлення, колір, потужність, щільність розташування світлодіодів. Світлодіодне підсвічування низьковольтне, тому вдарити струмом воно не зможе.

При висвітленні робочої зони світлодіодними стрічками важливо заздалегідь продумати їх розташування. Вдалим рішенням буде розміщення LED стрічок в стелі, а якщо цей варіант не підходить, то розташувати на предметах меблів, відрегулювати кожну стрічку під себе. Головне, щоб проглядалася вся зона, і мийка теж.

На сучасному ринку представлена ​​велика різноманітність матеріалу для світлодіодного освітлення, що покупець губиться у виборі. Компанія «ТІС» представляє величезний вибір якісних профілів для світлодіодних стрічок. Компанія «ТІС» виготовляє профілі індивідуально відповідно до вподобань покупців. Каталог продукції і контакти для зворотного зв’язку представлені на сайті компанії.