Організація правильного освітлення готелю включає покупку світильників, їх розстановку та монтаж відповідно до вимог з безпеки, запитами клієнтів, гармонійним поєднанням з інтер’єром номерів та інших приміщень. Не мале значення при цьому мають витрати на освітлення. Заощадити на ньому без економії на гостях допоможуть LED-світильники. Вони довговічні, прості в монтажі та експлуатації, споживають мало електроенергії. Зі статті ви дізнаєтесь про основні правила освітлення готелів.

Освітлення сходів і сходинок на вході в готель

Тут головне завдання – ефектно підсвітити сходинки й створити на вході м’яке розсіяне світло. Це допоможе зробити світлодіодна стрічка. Також вона дозволить повністю усунути зони, перебуваючи в яких відвідувач може відчути себе невпевнено, наприклад, подумати, що є ризик спіткнутися або посковзнутися.

Освітлення зони ресепшен

Воно вимагає максимально ефективного поєднання виразного дизайну й функціональності, а також має відповідати вимогам, що стосуються приміщень офісів для роботи з ПК. Освітленість у внутрішній частині стійки повинна бути слабшою, ніж світло від моніторів. Світильники не повинні бути джерелом відблисків. Досягти всього цього можна використанням світильників з широким світлорозподілом і спільно з ними світлодіодної стрічки.

Освітлення коридорів

У них світло слід зробити злегка приглушеним, але достатнім для того, щоб відвідувач міг вільно орієнтуватися в просторі, чітко бачити нумерацію номерів. Для загального освітлення коридорів, поряд з стельовими й настінними світильниками рекомендується використовувати світлодіодну стрічку. Це забезпечить не тільки належний комфорт, але й сприятиме безпеці пересування людей.

Освітлення номерів

У номерному фонді світильники повинні бути зручними й простими у використанні. Система освітлення обов’язково повинна включати верхне й локальне світло, забезпечувати поділ номера на функціональні зони. Без використання світлодіодних стрічок всього сказаного домогтися вкрай складно. Де й як їх розміщувати залежить від особливостей номера, його класу й деяких інших чинників.

Замість висновку

Для монтажу світлодіодних стрічок, де б вони не знаходилися (на вході в готель, ресепшені, в коридорах або номерах), рекомендується використовувати алюмінієвий світлодіодний профіль. Він добре створює м’яке розсіяне світло, оберігає стрічку як від випадкових ударів, так і від попадання вологи та пилу, ефективно відводить тепло, не даючи світильнику перегрітися.

Природно, все щойно написане справедливо, тільки якщо алюмінієвий профіль якісний. Таке пропонує українська компанія «ТІС». Також вона виготовляє формуючий інструмент, проводить лабораторні випробування різних пластмасових виробів і т. Д. Повний перелік послуг є на сайті. Там же ви зможете ознайомитися зі зразками продукції, довідатися про ціни, умови оплати і доставки.