Для облаштування світлодіодного освітлення, в якому оптимальним чином поєднується практичність і декоративна функція, застосовують стельові плінтуса з підсвічуванням. У зовнішньому пазу розміщують кольорову або однотонну стрічку зі світлодіодами. Виглядає результат приголомшливо – кімнату наповнює м’яке природне світло теплої чи холодної тональності.

Матеріали виготовлення

Вимоги до матеріалів пред’являються жорсткі – вони повинні бути екологічними, негорючими та доступними за ціною. Цим критеріям відповідають наступні види сировини:

  • Алюміній. Метал не розтріскується і не дає усадки, його можна монтувати в приміщеннях з підвищеною вологістю – на кухні, в санвузлах. Конструкція виходить легкою, пожежобезпечною та акуратною.
  • Поліуретан. Спінений синтетичний поліуретан володіє мінімальною масою, не вбирає сторонні запахи та вологу. Він стійко переносить зовнішні механічні навантаження, служить впродовж багатьох років.
  • Пінополістирол. За рахунок низьких значень рівня теплопровідності, екструдований пінополістирол має унікальні властивості. Він адаптований до широкого діапазону робочих температур, надійний і міцний. При бажанні поверхню можна вдосконалити на свій смак – пофарбувати емаллю, нанести художній розпис.
  • ПВХ. Молдинги на основі ПВХ ідеальні для декорування натяжних і підвісних стель.

LED профілі в якості молдингів з підсвічуванням

Часто в якості стельових плітусов вибирають кутові алюмінієві профілі для світлодіодних стрічок з розсіювачем, тому що на відміну від звичайних плінтусів, такі профілі захищають елементи світлодіодної стрічки від пилу, вологи, забруднень і інших негативних чинників, а також відводять зайве тепло, захищаючи стрічки від перегріву.

Кутові профілі для LED стрічок швидко фіксуються за місцем, мають компактні габарити. Вони відводять зайве тепло та при цьому не піддаються деформаціям.

Виробництвом алюмінієвих профілів для світлодіодних стрічок займається компанія «LP». Фірма з України володіє сучасними потужностями, суворо контролює кожен етап виготовлення продукції. Фірмові вироби служать довго, естетично виглядають в інтер’єрах різних стилів, мають гідні експлуатаційні характеристики.