Світлодіодне освітлення для меблів: особливості та переваги

Сучасне освітлення сильно відрізняється від тих рішень, які застосовувалися ще 10 років тому. З розвитком технологій багато що змінилося. Всі ці лампочки накалювання, люстри, вбудовані ліхтарики давно відійшли в минуле. Для підсвічування меблів сьогодні використовуються світлодіодні стрічки. Це практично, зручно, конструкція легко монтується, мало споживає енергії. Такий підхід виділяється безліччю різних переваг.

Нове віяння

Світлодіодні технології використовуються з багатьох причин. Одна з них полягає в тому, що можна домогтися унікальних результатів, адже можливостей для реалізації ідей просто безліч. Можна створити ефект польоту, різні світлові лінії, об’ємні фігури, тривимірне світіння і так далі. При бажанні можна втілити практично будь-яку ідею. Все це можна легко реалізувати, використовуючи сучасні світлодіодні стрічки з фронтальним або торцевих світінням.

Світлодіодні стрічки для меблів: легкий і швидкий монтаж

Багато хто задається питанням, а які меблі взагалі може прикрашатися світлодіодним підсвічуванням. Питання вкрай просте, прикрашати можна будь-які меблі. Це може бути меблі в спальні, вітальні, на кухні. Ідей і варіантів так багато, що завжди можна підібрати щось найбільш відповідне для конкретної ситуації. Навіть робочий кабінет можна легко доповнити таким освітленням.

Найчастіше при монтажі освітлення використовують відкриту стрічку. Але можна використовувати й приховане освітлення. Такий варіант добре підійде для спальні, кухні, ванної, навіть для диванів і крісел. Стрічка легко монтується за допомогою самоклеючої основи.

Монтаж з використанням профілю

Все частіше для монтажу світлодіодного освітлення стали використовувати спеціальний алюмінієвий світлодіодний профіль. Це відмінне рішення для монтажу LED стрічок. Можна виділити основні переваги, які дає такий спосіб монтажу:

  • Простота та швидкість монтажу профілю і самої стрічки.
  • Рівне та красиве розсіювання світла.
  • Профіль надійно захищає стрічку від ушкоджень, пилу, попадання вологи та інших негативних чинників.
  • Алюміній ефективно відводить тепло. За рахунок цього немає перегріву.

І це далеко не всі переваги використання алюмінієвого профілю при монтажі світлодіодних стрічок. При цьому виділяють кілька основних типів профілю для різних цілей використання:

  • Накладний. Кріпиться за допомогою звичайних саморізів на поверхню матеріалу. Також можна використовувати клей.
  • Кутовий. Завдяки особливій формі може встановлюватися в кутах.
  • Врізний. Використовується для прихованої установки всередині стіни, меблів. Можна використовувати навіть на вулиці.
  • Круглий профіль.

Це сучасне та надійне рішення, яке відмінно підходить для монтажу ЛЕД стрічок. В Україні виробником алюмінієвих ЛЕД профілів для монтажу світлодіодних стрічок є компанія «Lprof». Це сучасні і універсальні профілі, які можна використовувати для організації підсвічування меблів.