Сьогодні сучасні тенденції оснащення приміщень спрямовані на використання приладів, що дозволяють максимально лаконічно вписатися в інтер’єр та забезпечити відповідний світловий режим. Не винятком є ​​й офісні приміщення, які використовують у освітленні світлодіодні прилади для декоративного підсвічування та зонування, при цьому забезпечуючи необхідний рівень світла та колірну температуру. Найактуальнішими джерелами світла для офісних приміщень залишаються світлодіоди та LED системи.

Led стрічки вважаються зносостійкими та безпечними джерелами світла, вони дозволяють створити світлові ефекти, які зроблять незвичайним освітлення та впишуться в будь-який інтер’єр. Світлодіодні стрічки застосовуються як в основному освітленні приміщень, так і для підсвічування певних зон (у холі будівлі, за моніторами, вбиральні кімнати та ін.). Led стрічки для підсвічування офісів забезпечують:

  • комфортне освітлення для співробітників;
  • правильний розподіл світла;
  • м’яке та приємне світло;
  • стильне оформлення приміщення.

Перед вибором світлодіодної стрічки необхідно врахувати мету використання (основне або допоміжне освітлення), та визначити за яких умов вони працюватимуть. Вважається, що для тривалої служби та експлуатації цих приладів необхідно забезпечити у приміщенні певний температурний режим, оскільки висока температура скоротить їхній термін служби.

Вибір якісного матеріалу

Не маловажливим складником для монтажу стрічок LED є вибір спеціальних матеріалів, необхідних для закріплення гнучких джерел світла. Якщо говорити про якісну і довговічну конструкцію, то тут безперечна перевага надається алюмінієвим світлодіодним профілям. Завдяки своїм властивостям та гнучкості, алюмінієвий профіль можна використовувати для складних конструкцій та захистити світлодіодну стрічку від перегріву.

Сама конструкція складається з корпусу, пластикового екрану та заглушок, що забезпечує необхідний захист світлового приладу від механічного впливу та навколишнього середовища (волога та пил). Існує великий вибір алюмінієвих світлодіодних профілів з розсіюванням світла, можна знайти відповідний, залежно від необхідного розміру та модифікації конструкції.

Наша компанія є провідною в Україні з виробництва профілів для світлодіодних стрічок (LED профілі), яка зарекомендувала себе на ринку. Використання передових технологій у виробництві дозволяє нам забезпечити замовників матеріалами високої якості та заручитися довірою на постійній співпраці.