Led-osvesheniye

Світлодіодні стрічки охоплюють широку сферу застосування. Популярність обумовлена ​​низкою переваг, яких немає у традиційних освітлювальних приладів. Серед головних переваг економне споживання електроенергії, екологічність, тривалість використання, колірна різноманітність, універсальність використання.

Дизайн будь-якої кімнати можна зробити цікавішим, оригінальнішим, використовуючи можливості світла, що ллється з невидимих ​​джерел. Це створює враження природності, тому що візуально людина сприймає вже не саме світло, а предмети інтер’єру, вигідно підкреслені світловим рішенням. Якщо спочатку функція такого світла вважалася суто декоративною, то сьогодні його можна використовувати як основне, вибравши необхідну потужність. Найчастіше підсвічування застосовується:

  • для стельових поверхонь;
  • дзеркал та меблів;
  • стінових ніш;
  • внутрішнього освітлення шаф та ін.

Ідея прихованого підсвічування реалізується не тільки в домашньому інтер’єрі, а й в офісних приміщеннях, закладах культури, ТРЦ, школах, концертних залах, словом, скрізь, де хочеться бачити естетичне та гармонійне світлове оформлення.

Грамотний монтаж прихованого підсвічування

Правильне встановлення світлодіодної стрічки передбачає використання спеціального LED профілю. Кращий вибір – профіль з анодованого алюмінію, що відмінно зарекомендував себе міцністю та надійністю:

  • механічний захист світлодіодної стрічки;
  • запобігання перегріву;
  • збільшення терміну служби LED-стрічки.

Стрічки для прихованого підсвічування мають різну потужність. Яскраві відповідно схильні до нагрівання, внаслідок чого виділяється багато тепла. Гнучкій підкладці, на якій розташовані світлодіоди складно розсіювати це тепло, тому для монтажу доцільно вдаватися до матеріалу з підвищеними параметрами теплопровідності.

Приховане підсвічування використовується не тільки всередині будівель, але й на відкритому просторі. Тут алюмінієвий профіль просто незамінний. Він легкий, виробляється у різних формах з різними способами кріплення, що робить його придатним для вбудовування у будь-який дизайн.

Правильний вибір профілю

Перше, що потрібно враховувати – потужність LED-стрічки. Якщо вона має високі параметри потужності та яскравості, площа профілю повинна бути більшою, щоб забезпечити максимальне розсіювання тепла. Використання врізного профілю передбачає ще більші розміри, так як з усіх боків він стикається з матеріалами, що мають низьку теплопровідність. Є кілька різновидів профілю:

Ширина і глибина профілю формує спрямованість світлового потоку, також для керування світлом використовуються додаткові пристрої – розсіювачі, які ще й виконують захисну функцію, забезпечуючи LED-стрічці повну герметичність.

Лідер українського ринку з виробництва профілів для світлодіодних стрічок – компанія «ТІС». Майже чверть століття її продукція та послуги мають попит завдяки відмінній якості, використанню нових технологій, відповідності потреб сучасного покупця. Добротність, надійність, довговічність за розумною ціною – це про компанію «ТІС».