У житлових приміщеннях широко використовується контурне підсвічування, що надає фасадам виразність, що підкреслює індивідуальність їх обрису. Даний прийом декорування світильників на базується на монтажі гірлянд, стрічок, трубок, а також інших видів стрічкових і світлодіодних пристроїв. Вони монтуються відповідно до представленого дизайнером екстер’єру ескізу зовні будинку, залишаються непомітними напротязі дня, а вночі та ввечері на стінах красивий та виразний графічний малюнок.

Переваги контурного підсвічування

Світлодіодне контурне підсвічування можна використовувати для перетворення будинку до свят, а також в якості постійного джерела вуличного світла. Воно виділяє безлику будівлю на вулиці, привертає погляди людей, які ходять возв нього. Ефектний прийом розкриває силует і промальовує геометрію будівлі за рахунок виділення контурів віконних прорізів, стін, ніш, лінії покрівлі, арок і карнизів.

Освітлення може бути однокольоровим і багатобарвним. Дизайнери підберуть найкращі рішення в залежності від смаків і можливостей власників нерухомості, адже світлодіоди можуть бездоганно відтворювати будь-яку комбінацію відтінків та палітри RGB.

Критерії підбору світлодіодних стрічок

Сміливі художні задуми архітекторів, реалізують фірмові світлодіодні стрічки. Вони повинні відповідати наступним вимогам:

  • Стійкість до дії зовнішнього середовища, здатність витримувати механічні навантаження.
  • Волого-і пилезахищеність.
  • Електробезпека.

Вибір на користь якісних стрічкових світильників здійснюють і з інших причин. Вони демонструють в процесі експлуатації завидну довговічність, мають невеликі акуратні габарити, працюють без перебоїв і поломок в широкому діапазоні температур. Освітлювальні прилади раціонально споживають електричну енергію, що говорить про їх екологічность та економічность. Вони монтуються деталях, що виступають, прорисовуючи абрис будинку, і допомагаючи замаскувати невеликі дефекти будови.

Пошук оптимальної конфігурації led-профілів

Крім вибору освітлювальних елементів, для успішної реалізації проекту необхідно відповідально підійти до процесу led-профілів. Найбільш затребувані серед будівельників і архітекторів профілі з алюмінію, які відрізняються легкою вагою та не мають складнощів в процесі монтажу. Такі профілі зібрані в каталозі української компанії «ТІС», що займається виготовленням продукції понад двадцять років. Вони дозволяють здійснити монтаж світлодіодних стрічок для контурного підсвічування будівлі, не порушуючи його естетику та красу.

Правильно підібрана конфігурація профілю з алюмінію забезпечить доступ до таких можливостей:

  • продовження робочого ресурсу освітлювальної техніки;
  • безпеку її зовнішньої прокладки;
  • забезпечення рівномірності підсвічування.

Профіль дозволить отримати й ряд практичних вигод. Він відповідає за відведення зайвого тепла, збільшує та красиво розсіює світловий потік, що генерується стрічкою, гарантує міцність фіксації. Зроблені з алюмінію напрямні для стрічкових світлодіодів накладаються на будь-яку поверхню. Їх кріплять для контуру освітлення будівель дерев’яними, бетонними, скляними, цегляними фасадами, не відчуваючи труднощів зі стикуванням і підгонкою.

При пошуку профільної основи в каталозі вивчають всі технічні аспекти – ширину підстави, площу ребер, товщину, стійкість до подряпин і деформацій. Правильно підібраний алюмінієвий каркас в поєднанні зі стрічками led-підсвічування зробить контурне освітлення візуально привабливим і надійним.