Ванна кімната – приміщення з високою вологістю та перепадами температур. Тут найбільш агресивні умови, в порівнянні з іншими кімнатами в будинку. Особливості мікроклімату варто враховувати при виборі освітлювальних приладів. Якщо раніше ринок був заповнений нудними моделями, які кріпилися на стелю і давали пряме світло, то зараз ситуація кардинально змінилася.

Застосування світлодіодних стрічок в дизайні ванних кімнат

Ванна – це місце з невеликою площею, яку за допомогою елементів освітлення можна зробити функціональною. Це дозволить зробити процес прийому душу, або нанесення косметики комфортним. Змінюючи напрямок, і відтінок світлових променів, можна розширити, задекорувати приміщення. Досягти цього вдається шляхом установки точкових світильників в області стелі. Але дизайнери зробили крок набагато далі, озброївшись світлодіодними стрічками. Це ідеальний та недорогий спосіб розстановки акцентів, зі створенням ефекту паріння.

Варіанти застосування світлодіодних стрічок у ванній:

  • Підвісні меблі, задекоровані світлодіодною стрічкою, виглядають акуратно, створюючи оптичний обман, розширюючи приміщення. Стандартні меблі мають широку та громіздку платформу, яка “краде” простір, що неприпустимо в малогабаритних квартирах.
  • Домогтися такого ефекту можна шляхом монтажу світлодіодної стрічки по периметру підлоги, стелі, дзеркала. Це дозволить створити м’які промені світла, які суттєво полегшать процес нанесення макіяжу.
  • Стандартні стельові світильники створюють велику кількість тіней, що зовсім незручно під час гігієнічних маніпуляцій. Проблема повністю зникає при використанні світлодіодної стрічки в області дзеркала. Нерідко декорують стрічкою раковини, унітази.

Різновиди світлодіодних профілів

Незважаючи на захист від вологи, в результаті постійних перепадів температур, і наявності конденсату на поверхні, істотно знижується термін служби світлодіодних стрічок.

Дотримання всіх правил електробезпеки у ванній, зводить до мінімуму ризик травм, пов’язаних з коротким замиканням. Щоб звести до нулю нещасні випадки з електрикою в умовах високої вологості, світлодіодну стрічку рекомендують захищати за допомогою LED профілів, коробів від компанії “ТІС”. Вони надають естетичності ванній кімнаті, а при необхідності дозволяють створити ефект холодного чи теплого світіння. У цьому допоможуть профілі, що розсіюють світло.

Види профілів для світлодіодних стрічок:

  • Полікарбонатні. Це гнучкі конструкції, що відрізняються обтічною формою. Профіль можна гнути, що актуально в ході декорування раковин, біде та ванн.
  • Алюмінієві. Це надійний варіант для стель і стін.
  • У зоні стелі та підлоги часто монтують кутові, або трапецієподібні профілі. Їх конструкція дозволяє щільно прилягати до стінок, забезпечуючи надійне кріплення.

Із застосуванням врізних профілів часто виготовляють меблі в ванній кімнаті. Це дизайнерське рішення дозволяє створити характерний акцент, зробити приміщення цікавим і незвичним.

Світлодіодні профілі використовуються не тільки для м’якого підсвічування, але й створення стаціонарних повноцінних світильників. Для цих цілей застосовують підвісні профілі, фіксуючи в зоні стелі на кріпленнях різної довжини. Такі саморобні лампи доповнять дизайн ванної кімнати в стилі лофт.

Компанія “ТІС” змогла завоювати довіру українського ринку, так як має сучасну технічну базу з виробництва виробів із пластику, полістиролу, поліаміду. Це дозволяє вибирати конфігурацію і характеристики продукції, для задоволення вимог замовника.