Світлодіодні елементи дизайнери інтер’єрів все частіше інтегрують у проекти освітлення бутіків та готелів, кафе та ресторанів, офісів та муніципальних об’єктів. Їм віддають перевагу власники приватних будинків та квартир, які зацікавлені в економічних, екологічно безпечних лампах із приголомшливими показниками світлової віддачі.

Для розміщення стрічок монтажники часто використовують круглий світлодіодний профіль з анодованого алюмінію. Матеріал стійко переносить дію негативних факторів середовища, не руйнується від механічних навантажень. Конструкцією передбачено наявність розсіювача, який виконаний із міцного полікарбонату з матовою або прозорою поверхнею. Є ребра для тепловідведення. Чутливі до температур LED не перегріваються, служать безперебійно протягом періоду експлуатації, зберігають початкову яскравість.

Сфера застосування

Круглий LED профіль надійний та довговічний. З використанням цього виду профілю можна «підсвітити» картини, ніші, дзеркала. Виразний візуальний ефект гарантовано!

Також декоратори простору рекомендують розглянути й інші ідеї, серед яких – підсвічування поручнів, відкритих вішалок та штанг у гардеробі. Елементи «придбають об’єм», виглядатимуть оригінально.

Де знайти якісний округлий профіль?

В Україні виробництвом продукції даного виду займається компанія ТІС. Впевнені позиції на ринку країни підприємство займає з кількох причин:

  • демократичні ціни;
  • внутрішній багатоступінчастий контроль якості;
  • миттєве реагування на попит та оновлення лінійки товарів.

Перед тим, як виьрати світлодіодний профіль, вивчають технічні характеристики. Також дізнаються про наявність у комплектації сумісних допоміжних аксесуарів (заглушки, кріплення). Складання та монтаж забирає у фахівців мінімум часу та сил.