Чим краще фото – тим активніші продажі. Це залізний закон інтернет-маркетингу. Але для того, щоб зробити красиву картинку в реальному житті, необхідні красиві вітрини (щоб око клієнта не змогло пройти повз). Головну скрипку в даному випадку грає освітлення, адже воно може підкреслити як вигідні сторони товару, так і виділити деякі його вади. Ювелірні вироби потребують світлового «огранювання» більше інших через невеликі розміри. З вигідним освітленням вони знаходять додатковий об’єм та фарби. Що ж у цьому випадку важливо знати власнику ювелірного магазину? Давайте розглянемо докладніше.

Загальне та акцентне освітлення – головні складові вибору

Світлодіодні (LED) технології витіснили всі інші в плані економії, пожежної безпеки тощо. Крім того, з ними дуже зручно створювати не лише загальне, а й зоноване, акцентне освітлення. Для цього використовуються точкові світильники та світлодіодні стрічки.

Такі вироби не перегріваються та не псують згодом товарний вигляд ювелірних прикрас. Перша важлива складова при виборі такого виду освітлення – це колір:

  • Сool white (холодний білий) – ідеально підходить для підсвічування каміння (особливо синіх відтінків), а також срібла та біжутерії.
  • Pure white (нейтральний білий) – добре підсвічує прикраси зі змішаним складом, не спотворює їхній натуральний колір;
  • Warm white (теплий білий) – найкраще підійде для золота та каміння червоних відтінків.

Друга складова – це яскравість. Чим вона вища, тим комфортніше почуваються відвідувачі магазину. Добре освітлені приміщення піднімають настрій та приваблюють клієнтів. Але не для всіх прикрас потрібна максимальна загальна яскравість. Золоту та іншим дорогоцінним металам вона «личить», але більшість каменів, навпаки, краще підсвітити окремою стрічкою або світлодіодним елементом зсередини. Для загального освітлення можна орієнтуватися на показники 500-750 Лк., доповнюючи його точковими (акцентними) світильниками колірної температури 3000-4000 К.

Основа для монтажу світлодіодів

Проблем із кріпленням LED-стрічок у вас не буде – сьогодні існує великий вибір спеціальних LED профілів для різного типу освітлення. Ще з 1995 року їх виготовленням та вдосконаленням займається українська компанія «ТІС». Вони допомагають створювати цікаві інтер’єрні рішення у сучасному дизайні з використанням освітлення.

Для монтажу фахівці рекомендують відповідні алюмінієві світлодіодні профілі із розсіювачами світла. Переваги таких конструкцій – це м’яке розсіювання, виведення тепла та захист від вологи. Світлодіодний профіль від LP (торгова марка компанії) спрощує процес монтажу та робить освітлення максимально естетичним.