Для правильної демонстрації товарів представлених на вітрині, реалізують проекти світлодіодного освітлення. Світильники та led-стрічки створюють яскраві візуальні й художні ефекти, що привертають увагу клієнтів магазину до виставленої продукції. Це сприяє збільшенню відвідуваності, позитивним чином позначається на рівні рентабельності торгової точки.

Аргументи на користь вибору світлодіодних технологій

Для підсвічування вітрин з продуктами харчування, одягом, предметами інтер’єру та декору, парфумерії та косметики широко використовують освітлювальні прилади, виконані за світлодіодною технологією. Пояснюється дане рішення наступними аспектами:

 • Енергоефективність.

  Споживання енергії здійснюється в ощадливому режимі, що дозволяє заощадити гроші на оплаті рахунків.

 • Рівномірне світіння.

  Відсутні миготіння, спалахи та інші дефекти. Світло випромінюється рівномірним безперервним потоком.

 • Малогабаритна компоновка.

  Невеликі габарити корпусу виключають складності при монтажі. Пристрої фіксують за допомогою саморізів, кліпс з пружинним механізмом, клейових складів.

 • Довговічність.

  Заявлений час експлуатації становить від 40 до 70 тисяч годин.

Специфіка використання світильників

Розробляючи концепцію й продумуючи зовнішній вигляд вітрин, власники магазинів роблять основну ставку на світильники. Вони служать довго, наповнюють простір м’яким і ненав’язливим світлом. За рахунок простого лаконічного дизайну, виглядають прилади елегантно та естетично.

У променях освітлення реалізовані товари виглядають неймовірно привабливо, адже при проектуванні підсвічування професіонали враховують кожну дрібницю, яка впливає на сприйняття. Наприклад, для ювелірної продукції вибирають холодне свічення, яке підкреслює блиск каменів і дорогоцінних металів, а для десертів, сирів і хліба краще тепле світло, що надає провізії апетитний вигляд.

Як монтують стрічки?

Поряд з основними джерелами світла, поширені й LED стрічки. Вони допомагають зонувати простір, ставити акценти на конкретні товари. Щоб захистити чутливі led-елементи від пилу, бруду, вологи, їх розміщують всередині акуратних і естетичних світлодіодних профілів. Вони можуть бути виконані з пластика, проте найбільш практичними та функціональними є короба з анодованого алюмінію, виробництвом яких займається українська компанія «ТІС». Моделі з легкого, стійкого до корозії металу служать довго, не деформуються під впливом навантажень і зовнішніх чинників, оснащуються ребрами повітряного охолодження для забезпечення ефективного відводу тепла.