За дверцятами шафи ховається величезна система зберігання з безліччю поличок, відсіків і шухлядок для одягу, аксесуарів, взуття. Використання внутрішньої світлодіодного підсвічування виключить складності з пошуком потрібної речі. Ненав’язливе освітлення крім функціонального навантаження створить приголомшливий візуальний ефект.

Як монтують стрічку?

Підсвічування розміщується в акуратному профілі для світлодіодних стрічок, який забезпечує надійну фіксацію стрічки. Він виготовляється з анодованого алюмінію – довговічного металу з прекрасними експлуатаційними властивостями. Матеріал в порівнянні з пластиком забезпечує належний тепловідвід, проявляє стійкість до механічних навантажень і деформацій.

Значимі й інші плюси металевого профілю – його можна вбудовувати в шафі в важкодоступні місця, створюючи унікальні проекти освітлення. Легка вага виробу виключить складності в процесі монтажу й підключенні харчування – роботи забирають у майстрів мінімум часу та сил.

Специфіка застосування круглих профілів

Як елемент освітлення у вбудованій вбиральні або в шафі-купе круглий профіль зі світлодіодною стрічкою добре себе зарекомендував. Позитивні відгуки обумовлені наявністю наступних переваг:

 • Естетика.

  Компанія «ТІС» займається розробкою та створенням профілів для лінійного світлодіодного освітлення ретельно контролює кожен етап виробництва. Готові вироби радують погляд бездоганною естетикою та лаконічним дизайном, в якому кожна деталь продумана до найменших нюансів. Вони мають відповідні сертифікати, користуються стабільним попитом на ринку.

 • Різноманітні варіанти виконання.

  М’яке, природне світло забезпечить прозорий матовий розсіювач з полікарбонату. Якщо ж поставлена ​​задача, зробити потік спрямованим і вираженим, перевагу віддають варіантам з інтегрованими оптичними лініями.

 • Безпека.

  Конструкція короба виконана таким чином, що зайве тепло безпечно відводиться назовні.

Вибір конфігурації

Щоб отримати ідеальне освітлення, до підбору конфігурації круглого алюмінієвого профілю відносяться педантично. Увага фокусують на таких параметрах:

 • Ширина.

  Щоб уздовж лінії, що світиться, не було тіней, потрібно коректно визначити оптимальну ширину.

 • Комплектація.

  Вітається наявність перехідників, заглушок, куточків і інших допоміжних аксесуарів в стандартному комплекті поставки.

 • Технічні деталі.

  Аналізу піддають технічні деталі – довжину, зовнішній діаметр, форму корпусу, наявність ребер для охолодження.

Також подають запит на інформацію про спосіб монтажу стрічки. Установку зазвичай здійснюють на клей, пружинні кліпси або на саморізи.