Запрошуємо дизайнерів, світлодизайнерів, декораторів та архітекторів долучитись до супер пропозиції «LP design», що проходить в рамках нашої програми з підтримки дизайнерів.
Використовуючи лед-профілі LP, кожен бажаючий може створити неповторний світлодіодний дизайн та отримати супер-знижку на його реалізацію.
Суть пропозиції полягає в тому, що дизайн-проекти, які надійдуть нам до 30 жовтня, отримають статус – «LP design».В разі реалізації проекту на реальному об’єкті, учасник пропозиції отримає супер-знижку на всі лед-профілі LP, що будуть задіяні в проекті.

Щоб стати учасником цієї акції, необхідно до 30 жовтня 2015 року надіслати нам свій дизайн-проект з інтеграцією світлодіодних профілів в інтер’єрі на адресу: y.novichenko@tisprofile.com. У листі вказуйте ПІБ автора і контактний телефон (обов’язково).
Це може бути 3D-візуалізація та планування, виконані в спеціальній програмі або малюнок олівцем від руки з розмірами та план на папері. Чим більше інформації Ви надасте про проект, тим точнішими будуть розрахунки.
На протязі 3-х днів після того, як Ви надішлете нам свою роботу, наш спеціаліст зв’яжеться з вами, проконсультує та зробить розрахунки кількості комплектуючих та вартості інсталяції.
Тож, якщо Ви прагнете зробити функціональний та оригінальний світлодизайн, ми Вам у цьому допоможемо! Не втрачайте нагоди отримати супер-знижку!