Пропонуємо Вашій увазі новинку 2016 року – LED світильник для системних підвісних стель від ТМ “Kraft”, аналогів яких ще немає на ринку.

Ноу-хау полягає в тому, що це просте у виконанні рішення не вимагає додаткових ламп, кріплень і отворів, що значно полегшує установку і обслуговування світильників.

Матовий розсіювач з оптичного полікарбонату просто заклацується на Т-профіль, забезпечує надійне зчеплення з ним і комплектується полікарбонатними заглушками і перехідниками. Важливо, що таке дизайнерське рішення можна застосовувати як на нові стелі, так і на існуючі.

Т-профіль – це основа для кріплення різних видів системних підвісних стель, а тепер ще й основа ексклюзивного стельового світильника. Алюмінієвий профіль виступає в якості корпусу LED світильника і тепловідведення для світлодіодної стрічки, а розсіювач захищає від вологи і пилу.

Важливим плюсом є і лаконічний дизайн – матовий розсіювач надає світильнику завершений вигляд і не виділяє його на стелі.
Світильники Kraft LED можуть служити в якості основного, додаткового та декоративного освітлення. Ідеальне рішення для системних підвісних стель (OWA, Армстронг, AMF і інших брендів).