Особливості підсвічування підлоги

Ви хочете додати в інтер’єр особливі нотки? Подібний вид підсвічування за допомогою світлодіодної стрічки дуже часто використовується не тільки в житлових приміщеннях, але й в громадських будівлях, готелях, кінотеатрах і ресторанах.

Такий пристрій можна застосовувати в туалеті, спальні, дитячій кімнаті і, само собою напрошується, в коридорі.

Яскравості випромінюваного потоку досить для того, щоб освітити дорогу в потрібному напрямку та орієнтуватися в темряві.

Таке підсвічування не тільки прикрасить ваше житло, але й убезпечить пересування в темний час доби, коли включення загального освітлення може бути небажаним.

Надійний захист LED стрічки – основа її довгої служби

Перш ніж починати створювати унікальний дизайн, потрібно уважно вивчити вимоги експлуатації освітлювальних приладів.

Світлодіодні стрічки вбудовані прямо в підлогу, повинні мати високу вологостійкість. При гарному захисті від вологи, вода не зможе потрапити в корпус.

При виборі світлодіодної стрічки, завжди звертайте увагу на ступінь вологостійкість, зазвичай його позначають шифром “IP”, найкращий варіант IP 44 – 67.

Найпопулярнішим варіантом є Led стрічка вбудована в світлодіодний профіль Такий профіль захистить стрічку від потрапляння вологи та пилу, що істотно продовжить її термін роботи. Рекомендується використовувати алюмінієвий LED профіль, така модель не тільки слугуватиме захистом для стрічки, але також і тепловідводом, що вбереже LED стрічку від перегріву.

Щоб зробити підсвічування підлоги правильно, використовуйте модель з матовою або прозорою кришкою, звичайна заблокує потік світла, що зробить непотрібним всю вашу роботу. Відмінним рішенням буде придивитися до профілів від українського виробника “LProf”. Дана компанія має широкий спектр продукції на будь-який смак і гаманець. Тут можна знайти різні види світлодіодних профілів, які використовуються для монтажу ЛЕД стрічок: сходові профілі, кутові, врізні, накладні та круглі. Помилитися при виборі практично неможливо, так як кожна модель має повний опис.

Зробити монтаж лед стрічки дуже просто, знімаєте захисну плівку із зворотного боку стрічки та приклеюєте всередину профілю. Завдяки тому, що профілі в даній компанії алюмінієві, вони є хорошим тепловідводом, в них можна клеїти яскраву стрічку понад 16 Вт/м.

При виборі профілю для даного монтажу, кращим варіантом стане модель з матовою кришкою. Матова кришка краще розсіює світло та не видно окремих світлодіодів.

Взагалі при підсвічуванні підлоги не потрібно намагатися зробити освітлення сильним, в такому випадку пил і сліди на підлозі, які раніше були не такі помітні, будуть видні неозброєним оком.

Кінцевий результат після правильно виконаної роботи, приємно здивує вас. Ваша кімната миттєво перетворитися, при цьому ви не витратите багато грошей і часу, на такий легкий і в той же час трендовий дизайн кімнати, який буде радувати вас і вашу родину, а витрачати при цьому, дуже мало електроенергії.