Навіть в невисоких будівлях є сходи, які служать для зручності руху по об’єкту. При цьому ступені можуть створювати небезпеку під час переміщення по ним. Матеріал, з якого вони виготовляються (плитка, полірований камінь), робить їх дуже слизькими. Тому без спеціальної антислизької накладки не обійтися.

Щоб максимально забезпечити безпечне використання сходів, варто знати, як підібрати сходинковий профіль. Він повинен не тільки бути травмобезпечним, але і гармонійно виглядати в поєднанні з іншими елементами інтер’єру. Крім цього такий профіль відмінно захищає краї сходинок (і інших поверхонь) від тріщин і сколів. Обирати його потрібно відповідно з матеріалами, якими вони облицьовані.

Основні лінії

Можна виділити дві основні лінії профілів, які найчастіше використовуються для захисту різноманітних ступенів. До них відноситься Prostep і Protect. Профіль може виготовлятися з легкого алюмінію, якісної нержавіючої сталі або латуні.

Protect відноситься до такого типу профілю, який встановлюється на поверхню, де вже проведене укладення

  • мармуром;
  • плиткою;
  • дерев’яними матеріалами;
  • ковровими покриттями тощо.

В якості матеріалу для Protect використовується анодований алюміній. Профіль має вставки зі спеціального матеріалу, який НЕ ковзає. Його можна з часом замінити. Такий сходинковий профіль можна вибирати не тільки для приватних будинків, але і для громадських закладів.

Профіль Prostep підходить для плаваючих ступенів, які зроблені з меламіну або ламінованої деревини, а також з паркету. Матеріал виготовлення профілю Prostep – анодований алюміній. Його відрізняє добра морозостійкість і довгий термін служби. Верхня частина профілю рифлена, що робить його добрим захисником від ковзання.

Якщо вам потрібно надійно зафіксувати килимову доріжку на сходах, тоді варто вибрати систему Prostair. Це якісний набір профілів і відповідних кріпильних деталей, що дозволяють фіксувати будь-які доріжки на найкрутіших щаблях.

З яскравим підсвічуванням

Для готелів, ресторанів і барів разом із захистом ступенів може знадобитися і оригінальне підсвічування. Це не тільки додаткова краса сходів. Невеликий світловий потік допомагає орієнтуватися в погано освітлених приміщеннях і уникати травм.

Трубка зі світлодіодними лампочками, що вставляється в невелику канавку, легко кріпиться і надійно тримається тривалий час. Тому такий сходинковий профіль користується великим попитом для ресторанно-готельних закладів.

Види покриття

Всі приміщення мають різні дизайнерські рішення. Тому є сенс вибирати профіль з таким покриттям, яке буде гармонійно виглядати на загальному фоні. На вибір пропонуються наступні види покриття:

  • анодоване;
  • забарвлене спеціальним чином;
  • додатково НЕ оброблене.

Головними перевагами алюмінієвого профілю можна назвати його відмінні антикорозійні властивості, міцність і довговічність. Він легкий по вазі і виглядає досить сучасно. Тому вся продукція з нього затребувана в різних сферах застосування.

Де можна замовити

Якісний профіль можна придбати тільки в надійних виробників, які себе зарекомендували з кращого боку. Такою компанією є «ТІС», плідно працює ось уже 24 роки на українському ринку. Її основний напрямок діяльності – виробництво LED профілю, а також сходинкового, кутового, накладного, врізного і круглого профілів. Звернувшись в компанію «ТІС», ви отримаєте широкий набір послуг з виготовлення кращих виробів з високоякісних матеріалів. Фахівці компанії допоможуть вам правильно підібрати сходонковий або інший необхідний профіль, якщо ви цього потребуєте.