Високоякісний алюмінієвий профіль – оптимальне рішення в виробництві внутрішніх і зовнішніх рекламних конструкцій (включаючи широкоформатні). Вироби цього класу широко використовується будівельниками, дизайнерами і електриками, оскільки поєднують естетичність і безпеку. Профіль для реклами найчастіше виготовляється зі сплаву алюмінію і магнію (АТ-31 AlMgSiO), що відповідає стандартам DIN 1725 (ГОСТ 4784-74). Завдяки особливостям матеріалу, фахівці отримують можливість створити дизайнерське освітлення, забезпечити безпеку експлуатації світлодіодних стрічок. Також збільшуються терміни діодів при установці конструкцій на вулицях міста.

Види продукції

Пластичність матеріалу дозволяє виробникам надавати на ринок готові конструкції або створювати їх за індивідуальними кресленнями (з урахуванням рекламної площі, розташування і частоти заміни постерів). Найбільш популярними рішеннями в останньому випадку стають моделі:

  • рамкового типу для створення оригінального дизайну в приміщенні;
  • з підсвічуванням в різних панелях;
  • покажчики і таблички для внутрішньої і зовнішньої установки;
  • для магазинів і торгових центрів (є варіанти, що передбачають часту і просту заміну рекламного контенту);
  • підвищеної міцності для розміщення реклами на великій площі і ін.

Пристрої з алюмінієвого профілю для реклами універсальні. Незалежно від форми і розмірів моделі, вибір продукції цього класу залишається зручною і вигідною для кожного клієнта.

Профіль з алюмінієвого сплаву: особливості та переваги

Легкість, міцність і естетичність продукції цього типу роблять її універсальним матеріалом. Завдяки своїм характеристикам сплави стійкі до впливів атмосферних опадів і негативних температур, смогу, пилу та інших негативних факторів. Переваг використання матеріалу у виготовленні рекламних конструкцій досить багато. Основними з них є:

  • Підвищена міцність. Пристрої з алюмінієвого профілю адаптовані до умов великого міста (механічні пошкодження, вологість, перепади температур від -70 ° C до + 50 ° C, вплив хімічних сполук, обмерзання і ін.). При цьому готові конструкції зберігають первісний вигляд протягом усього періоду експлуатації.
  • Легкість. Штендери, лайтбокси, кліксістеми і інші варіанти зі сплавів відрізняються мобільністю. Їх легко переносити, встановлювати на висоті, знімати для заміни постера. Мала вага при цьому дозволяє справлятися з завданням одній людині.
  • Естетичність і презентабельний вигляд. Будучи світлим металом з високою світловіддачею, в рекламних установках профіль стає нейтральним елементом. Ця особливість дозволяє привертати увагу споживача до контенту, який виводиться на перший план.
  • Прийнятні ціни. Низька собівартість металу і простота виробничого процесу дозволяють економити на створенні рекламних конструкцій (в порівнянні з залізом або сталлю).

Варто відзначити, що вироби можуть бути пофарбовані полімерно-порошковими фарбами з урахуванням побажань замовника. Також вони не вимагають постійного обслуговування, що істотно знижує вартість утримання пристрою будь-яких розмірів.

Де замовити виготовлення

Компанія «ТІС» здійснить конструкторські розробки систем з алюмінію в Україні на вигідних умовах. Дізнатися докладніше про можливості співпраці, ціни, характеристики матеріалу і інших нюансах можна на нашому сайті. Отримати безкоштовну консультацію можна за телефоном, або в онлайн режимі. На всі питання відповідають кваліфіковані фахівці, готові допомогти знайти оптимальне рішення поставлених завдань.