В індустрії краси застосовуються найрізноманітніші апарати і інструменти, що допомагають фахівцям виконувати свою роботу. У косметології зазвичай використовується світлодіодна лампа-лупа, яка дозволяє створити комфортне освітлення і суттєво підвищити ефективність проведених фахівцем процедур. Чому варто вибрати саме LED лампу, і як це правильно зробити, розповімо далі.

Які лампи бувають?

Зазвичай виріб складається з пластикового або металевого корпусу, в який вбудовані освітлювальні елементи і збільшувальна лінза. У ряді моделей є спеціальна захисна кришка, також можуть бути присутні кнопки для управління агрегатом.

За формою лампа може бути прямокутної, квадратної або круглої. У косметології зазвичай застосовують перші два види, оскільки вони дають більший огляд.

Також лампи можуть бути настільними і підлоговими, мобільними і стаціонарними. Крім того, вони можуть відрізнятися за типом кріплення (прищіпка, штатив, струбцина).

Жабка в якості основи для LED лампи – варіант, який більше підходить для будинку. А ось для косметологічного кабінету ідеально підійде струбцина, також допустимо штатив.

В першому випадку девайс можна закріпити до стелажу, кушетці або безпосередньо робочого столу. Вибравши штатив, фахівець отримує можливість зробити лампу більш мобільною, оскільки при наявності коліщаток пересування можна здійснювати по всій кімнаті. Крім того, гнучка основа дозволяє легко змінювати положення лампи в площинах.

Скло або пластик?

Лінза в лампі може бути скляною або пластиковою. Другий варіант є більш дешевим, але саме скло є кращим.

По-перше, такий матеріал більш товстий, і розбити його в рази складніше. По-друге, скляна поверхня практично не має спотворень.

Кілька аргументів на користь покупки саме LED лампи

Використання LED лампи в косметології дозволяє домогтися цілого ряду переваг. Ось основні:

  • Безтіньовий ефект, який досягається за рахунок розміщення збільшувального скла по краях вироби.
  • Яскравий і стабільний світловий потік без ефекту мерехтіння.
  • енергозберігаюча енергії.

В залежності від цілей використання, можна вибрати лампочки з теплим (жовтуватим) або холодним (синюватим) світлом. Невеликий мінус у такого виробу також присутня – це досить тривалий процес нагрівання (в порівнянні з люмінесцентними лампами).

Яка кількість діоптрій вибрати?

В лампах зазвичай використовується 1, 3, 5 або 8 діоптрій. Який варіант вибрати, залежить від конкретних умов роботи фахівця, а також зору (при роботі з лампою воно не повинно напружуватися).

В більшості випадків в косметології використовують три діоптрії. Такий варіант дає досить робочого простору (33 см.), Картинка виходить чітка, а оптичні спотворення відсутні.

Манікюр, педикюр, татуаж, ін’єкційні процедури, а також багато інших косметологічні маніпуляції можна проводити при збільшенні в 3 діоптрій.

Якщо ж мова йде про більш детальних досліджень шкіри і слизових, які актуальні, наприклад, для дерматокосметології, то тут краще використовувати скло з 5 діоптріями.

Від того, наскільки хороша лампа-лупа обрана, залежить результативність роботи і комфорт, як фахівця, так і його клієнта.

Крім покупки самого девайса, часто потрібно відповідальний підхід і до його встановлення. Найнадійніший варіант – застосування спеціальних LED-панелей. Замовити їх виготовлення за вашими розмірами в Україні можна в компанії «ТІС». Компанія має величезний досвід роботи і виконання завдань для приміщень різного призначення.