Облаштування світлодіодного підсвічування підлоги

Облаштування підсвічування підлоги – досить неординарне рішення у дизайні приміщення, яке користується попитом у сучасних інтер’єрах. Таке підсвічування є не просто оригінальним, а й служить функціональною складовою загальної системи освітлення.

Найчастіше, для підлоги використовується контурне підсвічування, яке візуально виділяє межі приміщення та оптимально висвітлює всю його площу. Якщо вам потрібно вільно переміщатися кімнатами, коридором або кухнею в темряві, варто встановити профіль для контурного підсвічування і оснастити систему якісними світлодіодами.

Облаштування світлодіодного підсвічування підлоги має свої особливості. На відміну від контурного підсвічування для стелі, контурне освітлення для підлоги має певні нюанси монтажу. Експерти рекомендують для контурного освітлення підлоги використовувати діоди з вологостійким корпусом (IP не менше 44 та не більше 67).

Світлодіодне підсвічування гармонійно виглядає в будь-якому приміщенні. Найчастіше облаштування контурного підсвічування для підлоги застосовується в коридорах, холах та великих передпокоях.

Вимоги до контурного освітлення підлоги

Перед тим, як облаштувати підсвічування підлоги по периметру, важливо врахувати такі правила:

  • Корпус підсвічування повинен надійно захищати лампи від пошкоджень.
  • Світло в лампах не повинно бути надмірно яскравим.
  • В цілях економії вибирайте енергозберігаючі освітлювальні прилади, до яких відносяться світлодіодні стрічки.
  • Монтаж контурного освітлення підлоги варто довіряти лише професіоналам.
  • Монтуючи плінтус для підлоги з підсвічуванням, як джерело освітлення часто вибирають світлодіодну стрічку. Вона є альтернативним варіантом неонових ламп. Світлодіодна стрічка використовується не тільки для установки в підлогу, але й для облаштування прихованого підсвічування приміщення.

Переваги світлодіодної стрічки для облаштування підсвічування підлоги

До основних переваг світлодіодних стрічок для монтажу контурного підсвічування підлоги відносяться наступні:

  • легкість монтажу;
  • великий вибір кольорів;
  • невелика витрата електроенергії;
  • тривалий термін служби.

При цьому варто враховувати, що для організації контурного освітлення для підлоги необхідно продумати спеціальну нішу, в якій буде схована стрічка.

Фахівці радять вибирати сучасні системи освітлення підлоги, які комплектуються диммерами – спеціальними вимикачами, необхідними для регулювання яскравості та створення в приміщенні потрібної атмосфери.

Де знайти матеріали для влаштування світлодіодного підсвічування підлоги в Україні?

Для замовлення підлогового плінтуса з підсвіткою для освітлення підлоги по периметру, зверніться до менеджера компанії LProf, яка знаходиться в Києві. На сайті запропоновані різні види LED профілів, які відрізняються високою якістю та прийнятною вартістю.

Світлодіодне підсвічування для підлоги – це сучасне рішення в дизайні інтер’єрів приміщень, яке допоможе вам створити підходящу атмосферу та наповнить ваш будинок теплом та затишком.