• LED світильник для системних підвісних стель

  Пропонуємо Вашій увазі новинку 2016 року – LED світильник для системних підвісних стель від ТМ “Kraft”, аналогів яких ще немає на ринку.

  Ноу-хау полягає в тому, що це просте у виконанні рішення не вимагає додаткових ламп, кріплень і отворів, що значно полегшує установку і обслуговування світильників.

  Матовий розсіювач з оптичного полікарбонату просто заклацується на Т-профіль, забезпечує надійне зчеплення з ним і комплектується полікарбонатними заглушками і перехідниками. Важливо, що таке дизайнерське рішення можна застосовувати як на нові стелі, так і на існуючі.

  kraft-led-

  Т-профіль – це основа для кріплення різних видів системних підвісних стель, а тепер ще й основа ексклюзивного стельового світильника. Алюмінієвий профіль виступає в якості корпусу LED світильника і тепловідведення для світлодіодної стрічки, а розсіювач захищає від вологи і пилу.

  Важливим плюсом є і лаконічний дизайн – матовий розсіювач надає світильнику завершений вигляд і не виділяє його на стелі.
  Світильники Kraft LED можуть служити в якості основного, додаткового та декоративного освітлення. Ідеальне рішення для системних підвісних стель (OWA, Армстронг, AMF і інших брендів).

  Назад

   


  1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
  Loading...